_

درباره ما

ما که هستیم؟

همیشه اهمیت و برتری مصالح ساختمانی بر پایه نانو همانگونه که توجه و نظر بسیاری از مهندسان و دست اندرکاران صنعت ساختمان و عمران را به خود معطوف داشته مورد توجه ما نیز بوده و همیشه تحقیق و دنبال کردن مطالب و مقالات نانو و همچنین شناسایی گروهها و شرکت های پیشرو در این زمینه از برنامه های ما بوده است که در سال ۱۳۹۴ با گروه صنعتی کالیمورا در زمینه آب بندی و عایق رطوبتی مخزن ۳۶۰۰۰۰ لیتری احداث شده در بوستان کوهسار درکه که یکی از پروژه های ما در شهرداری منطقه یک بود آشنا شدیم.

کیفیت محصولات کالیمورا که در پروژه ثابت شده بود ما را برآن داشت که همکاری نزدیک تر و تنگاتنگی برقرار نماییم که نمایندگی انحصاری استان تهران و البرز از همین نقطه آغاز گردید. اکنون بعد از انجام و اتمام صدها پروژه چه در زمینه ی عایق رطوبتی و آب بندی پشت بام و سرویس های بهداشتی و حمام و چه در زمینه ساخت و عایق بندی استخرها و مخازن آب و چاله های آسانسور و نیز عایق کاری صوتی و حرارتی مفتخریم که بعنوان یک رکن در این زمینه، در تهران و کرج مطرح و مشغول به فعالیت هستیم.

گروه صنعتی کالیمورا از سال ۱۳۸۴ اقدام به ساخت مجموعه تولیدی محصولات ساختمانی نمود و در سال ۱۳۸۷پروانه بهره برداری خود را با شماره ۶۱۳۰۲  در مورخه ۲۳/۳/۱۳۸۸ از سازمان صنعت و معدن و تجارت اخذ نمود و تحقیق و توسعه خود را از سال ۱۳۸۹ در خصوص محصولات جدید، در صنعت ساختمان آغاز کرد. لذا برای این مهم از افراد نخبه و تحصیل کرده جهت تولید محصولات ساختمانی نوین بر پایه تکنولوژی نانو استفاده نمود. برای تولید محصولی با کیفیت و بی نقص اقدام به اجرای صدها پروژه در سطح کشور نموده که در حال حاضر با افتخار می توان گفت که محصولات تولیدی این واحد رقیب سرسخت محصولات مشابه داخلی و خارجی می باشد و هم اکنون جزو بزرگترین تولیدکنندگان نسل جدید نانوعایق های رطوبتی، حرارتی و صوتی در کشور عزیزمان می باشیم. 

ارائه خدمات فنی و مهندسی با
محصولات نانو

آب بندی ، آب بندی کلیه سطوح

آب بندی استخر؛ آب بندی نما

آب بندی گچ و کاهگل، قیمت محصولات

عایق رطوبتی روش استفاده

مهندس سعید روحانی

کارشناس عمران

مدیر

مهندس حمید نصیری

کارشناس کشاورزی

طراحی و اجرای فضای سبز

مهندس شهراد

کارشناس عمران

دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان

مهندس آرش نوری

کارشناس عمران و ارشد شهرسازی

طراح

مهندس حمیدرضا روحانی

کارشناس برق

_

تیم ما

ما حرفه ای هستیم

_

پروژه های ما

کارهایی که انجام می دهیم؟